Sesje 1:1

Zobacz, jak pracuję

Pracuję w nurcie ACT

ACT (terapia akceptacji i zaangażowania) to jedna z tzw. trzeciej fali terapii poznawczo-behawioralnych. Jej skuteczność potwierdzona jest wieloma badaniami. 

Celem pracy w ACT jest zwiększenie tzw. elastyczności psychologicznej. Jest to pewien sposób reagowania na zdarzenia w twoim życiu, także zdarzenia psychiczne, czyli myśli, emocje, wspomnienia, odczucia płynące z ciala, interpretacje zdarzeń. Ten sposób charakteryzuje otwartość, ciekawość, życzliwość, nieocenianie, umiejętnośc obserwacji z pewnego dystansu, po czym podjęcie świadomego działania zgodnie z twoimi glębokimi wartościami, a nie pod przymusem czy impulsem wywołanym zdarzeniem, myślą emocją, nawet jeśli niosą ze sobą ogromny ból. Uczysz się dążyć każdego dnia tu i teraz w kierunku, który jest dla ciebie drogocenny, nawet w obecności dyskomfortu, bólu, cierpienia. bez odkładania życia na “kiedy indziej”.

Psycholog na krótko, zdrowie na długo

Moja ambicja to pomóc Ci rozwinąć nowe umiejętności dbania o zdrową psychikę, które będziesz mogła/mógł wykorzystywać samodzielnie w swoim życiu długo po tym, jak skończysz ze mną pracować.

Jak wyglądają sesje

Spotykamy się online lub na żywo w moim gabinecie w Warszawie na ul. Deotymy. 

Spotkania trwają 45 minut.

Czego możesz się spodziewać? Rozmowy, ćwiczeń, zadań, prac domowych. Pracuję z szacunkiem dla Twoich doświadczeń i historii, z wrażliwością i empatią, i sporym poczuciem humoru. 

Ty 360

Choroba to tylko część  Ciebie, ja widzę całość. Dostosowuję więc metody do Ciebie. Podstawa to praca z psychiką, lecz możemy się też zająć wsparciem Twojej diety, aktywności fizycznej, rytmu dobowego, zmianami stylu życia czy pracy.

Wsparcie leczenia

Moja rola to czasem uzupełnienie pracy Twojego lekarza / lekarzy. Psycholog może być brakującym elementem układanki w procesie leczenia, np. tzw. „chorób ze stresu”, chorób, które zaostrzają się pod wpływem emocji, ale też w sytuacji, gdy choroba zmienia  psychikę.

Zasady

Przed rozpoczęciem pracy przesyłam Ci kontrakt dotyczący naszej współpracy. Są tam zasady płatności, odwoływania sesji, a także moje zobowiązania wobec Ciebie.

Płatności

Pierwsza sesja – 50 zł. 

Kolejne sesje to koszt 100 zł/sesja.

Mam też 2 miejsca za pół stawki, napisz do mnie jeśli masz ograniczony budżet (aniacharko@gmail.com).

Jak się umówić?

Kliknij w przycisk – wejdziesz w mój kalendarz, wybierz datę i podaj swój mail – dostaniesz link do spotkania.